українською мовою
квартира посуточно Подол ОПИС КВАРТИРИ
Поділ, вул. Костянтинівська 18
300 грн. за три години,
100 грн. кожна наступниа година

квартира посуточно оболонь богатырская ОПИСАНИЕ
Оболонь, ул. Богатырская 6а
300 грн. за три години,
100 грн.кожна наступниа година

квартира посуточно оболонь героев днепра ОПИС
Оболонь, вул. Герїв Дніпра 40а
300 грн. за три години,
50 грн.кожна наступниа година

квартира посуточно по ул. Калнышевского 14
Мінський, вул. Калнишевського 14
ціна договірна
ул. Озерная 14
Оболонь, вул. Озерная 14
ціна договірна

Оболонь, вул. Героїв Дніпра 32а
ціна договірна
просп. Оболонский ОПИС
Оболонь, просп. Оболонський 7в
ціна договірна

Оренда квартир погодинно у Києві

Зверніть увагу, що квартири з погодинною тарифікацією ми не бронюємо. З питань оренди телефонуєте не раніше ніж за добу до заселення, а ще краще в той же день. Після 18.00 діє договірна ціна, яка може відрізнятися від денних тарифів.

Особливості нашої пропозиції: підготовлені перед заселенням апартаменти, меблі, кліматична і побутова техніка, телебачення. Додаткових інвертарь, як то посуд для приготування їжі, ліжко та лазневі приналежності. Всі квартири обладнані безкоштовним доступом до інтернет через wi-fi підключення.

Погодинна оренда квартири, не залежно від того Поділ це або Оболонь - дуже поширений вид оренди серед жителів Києва, як правило, використовують квартиру для інтимних зустрічей. Люди, які їдуть через Київ транзитом або приїхали у справах на один деньтак ж можуть орендувати квартиру погодинно для відпочинку після виснажливого перельоту або переїзду. Ціна за оренду апартаментів на такий період значно менше оренди на повну добу, та й зрівняється з аналогічним просиджуванням в барі або кафе не може, особливо якщо ви справжній цінитель спокійного усамітнення.